Cafe-Restaurant

Hotel - Cafe - Restaurace

Café-Restaurant

​Naším cílem je vytvořit Vám příjemné prostředí vhodné jak pro posezení u kvalitní kávy, domácích dortů, tak i pro obchodní setkání u dobrého a kvalitního oběda nebo soukromou večeři. Náš Cafe-Restaurant má kapacitu 80 míst, z toho je 40 míst včetně baru a oddělené dva salonky s 20 místy v každém.

Café-Restaurant v blízkosti dálnice D5 u CT Parku
Restaurace

Salónek pro 10-30 osob pro různé příležitosti

Můžeme Vám  nabídnout: školení, rodinné  i firemní oslavy, rauty, svatby, různá výročí, podnikové akce, obchodní jednání a jiné.

Nabízíme dárkové poukázky na oběd nebo večeři

Nabízíme dárkové poukázky na oběd nebo večeři v hodnotách 300, 500 a 1 000 Kč. Dárkový poukaz mohou naši hosté zakoupit v restauraci pro své známé a přátele.

Restaurace a kavárna

Návštěva naší  restaurace a kavárny Vám  nabídne i několik slov o historii města Bor. Spokojennost zákazníků a kvalita služeb je zde na prvním místě. Nedaleko od naší Cafe Restaurace a města Boru se nachází historické město Tachov i dálnice D5. Pokud hledáte ubytování v blízkosti dálnice D5 u CT Parku na Nové Hospodě a zároveň si chcete vychutnat přijemné a tiché prostředí, rádi Vás ubytujeme. Pokud pojedete po dálnici D5, využijete sjezd (exit) 128 – Nová Hospoda (CT Park), Bor, Planá, Tachov. Dáte se na Bor a pouze po 3 km nás naleznete na náměstí